Постинг
11.02.2010 15:28 -
Олимпийската програма на Евроспорт
Олимпийската програма на Евроспорт
Петък, 12 февруари
18.30 Олимпийски новини
19.00 Зимна Олимпиада, Ски-скокове: Малка шанца (квалификация), пряко
21.00 Олимпийски новини
21.45 Зимна Олимпиада, Ски-алпийски дисциплини (мъже): Спускане (тренировка), пряко
23.45 Зимна Олимпиада, Ски-скокове: Малка шанца (квалификация)
00.45 Олимпийски новини
01.15 „Спорт с Виктория”
01.30 “Игри с послание”
02.00 Зимна Олимпиада, Ски-скокове: Малка шанца (квалификация)
03.00 Зимна Олимпиада, Ски-алпийски дисциплини (мъже): Спускане (тренировка)
Събота, 13 февруари
04.00 Зимна Олимпиада: Церемония по откриването, пряко
07.00 Зимна Олимпиада, Ски-скокове: Малка шанца (квалификация)
07.30 “Олимпийска закуска”
07.40 Зимна Олимпиада, Ски-алпийски дисциплини (мъже): Спускане (тренировка)
08.10 “Олимпийска закуска”
08.20 Зимна Олимпиада, Ски-скокове: Малка шанца (квалификация)
09.20 “Олимпийска закуска”
09.25 Зимна Олимпиада: Церемония по откриването
12.00 Зимна Олимпиада, Ски-скокове: Малка шанца (квалификация)
13.00 Зимна Олимпиада: Обзор на деня
13.30 Зимна Олимпиада: Церемония по откриването
16.00 Зимна Олимпиада: Обзор на деня
16.30 Зимна Олимпиада, Ски-алпийски дисциплини (мъже): Спускане (тренировка)
17.30 Зимна Олимпиада, Ски-скокове: Малка шанца (квалификация)
18.30 Зимна Олимпиада, Ски-скокове: Малка шанца (тренировка), пряко
19.00 Зимна Олимпиада: Преди началото на деня
19.30 Зимна Олимпиада, Ски-скокове: Малка шанца, пряко
21.30 Зимна Олимпиада, Ски-алпийски дисциплини: Спускане (мъже), пряко
23.00 Зимна Олимпиада, Биатлон: 7.5 км (жени), пряко
00.15 Зимна Олимпиада, Бързо пързаляне с кънки: 5000 м (мъже), пряко
00.30 Зимна Олимпиада, Ски-скокове: Малка шанца
02.00 Зимна Олимпиада, Биатлон: 7.5 км (жени)
03.00 Зимна Олимпиада, Шорттрек: 1500 м (мъже), пряко
Неделя, 14 февруари
05.30 Зимна Олимпиада, Фрийстайл ски: Бабуни, пряко
06.30 Зимна Олимпиада, Спускане с шейни: Мъже
07.30 “Олимпийска закуска”
07.40 Зимна Олимпиада, Ски-алпийски дисциплини: Спускане (мъже)
08.15 “Олимпийска закуска”
08.25 Зимна Олимпиада, Биатлон: 7.5 км (жени)
09.15 “Олимпийска закуска”
09.25 Зимна Олимпиада, Ски-скокове: Малка шанца
11.00 Зимна Олимпиада, Ски-алпийски дисциплини: Спускане (мъже)
12.00 Зимна Олимпиада, Биатлон: 7.5 км (жени)
13.00 Зимна Олимпиада: Обзор на деня
13.30 Зимна Олимпиада, Ски-скокове: Малка шанца
15.00 Зимна Олимпиада, Биатлон: 7.5 км (жени)
16.00 Зимна Олимпиада: Обзор на деня
16.30 Зимна Олимпиада, Ски-алпийски дисциплини: Спускане (мъже)
17.15 Зимна Олимпиада, Ски-скокове: Малка шанца
18.00 Зимна Олимпиада, Биатлон: 7.5 км (жени)
19.00 Зимна Олимпиада, Северна комбинация: Индивидуално, пряко
19.30 Зимна Олимпиада: Преди началото на деня
20.00 Зимна Олимпиада, Ски-алпийски дисциплини: Спускане за комбинация (жени), пряко
21.15 Зимна Олимпиада, Биатлон: 10 км (мъже), пряко
22.30 Зимна Олимпиада, Северна комбинация: Индивидуално
23.00 Зимна Олимпиада, Ски-алпийски дисциплини: Слалом за комбинация (жени), пряко
00.00 Зимна Олимпиада, Северна комбинация: Индивидуално, пряко
00.30 Зимна Олимпиада, Бързо пързаляне с кънки: 3000 м (жени), пряко
01.00 Зимна Олимпиада, Спускане с шейни: Мъже (четвърти манш), пряко
03.00 Зимна Олимпиада, Фигурно пързаляне: Спортни двойки (кратка програма), пряко
Понеделник, 15 февруари
04.45 Зимна Олимпиада, Фрийстайл ски: Бабуни
05.00 Зимна Олимпиада, Фигурно пързаляне: Спортни двойки (кратка програма), пряко
06.00 Зимна Олимпиада, Биатлон: 10 км (мъже)
07.30 “Олимпийска закуска”
07.40 Зимна Олимпиада, Северна комбинация: Индивидуално
08.15 “Олимпийска закуска”
08.25 Зимна Олимпиада, Ски-алпийски дисциплини: Слалом за комбинация (жени)
09.15 “Олимпийска закуска”
09.25 Зимна Олимпиада, Фигурно пързаляне: Спортни двойки (кратка програма)
11.00 Зимна Олимпиада, Ски-алпийски дисциплини: Слалом за комбинация (жени)
12.00 Зимна Олимпиада, Биатлон: 10 км (мъже)
13.00 Зимна Олимпиада: Обзор на деня
13.30 Зимна Олимпиада, Фигурно пързаляне: Спортни двойки (кратка програма)
14.30 Зимна Олимпиада, Северна комбинация: Индивидуално
15.00 Зимна Олимпиада, Ски-алпийски дисциплини: Слалом за комбинация (жени)
16.00 Зимна Олимпиада: Обзор на деня
16.30 Зимна Олимпиада, Северна комбинация: Индивидуално
17.00 Зимна Олимпиада, Биатлон: 10 км (мъже)
19.00 Зимна Олимпиада: Обзор на деня
19.30 Зимна Олимпиада: Преди началото на деня
20.00 Зимна Олимпиада, Ски-бягане: 10 км (жени), пряко
21.15 Зимна Олимпиада, Ски-алпийски дисциплини (жени): Спускане (тренировка), пряко
22.15 Зимна Олимпиада, Ски-бягане: 15 км (мъже), пряко
00.00 Зимна Олимпиада, Сноуборд: Крос (мъже), пряко
01.15 Зимна Олимпиада, Бързо пързаляне с кънки: 500 м (мъже), пряко
02.45 Зимна Олимпиада, Фигурно пързаляне: Спортни двойки (волна програма), пряко
03.30 Зимна Олимпиада, Бързо пързаляне с кънки: 500 м (мъже), пряко
Вторник, 16 февруари
04.45 Зимна Олимпиада, Фигурно пързаляне: Спортни двойки (волна програма), пряко
07.00 Зимна Олимпиада, Сноуборд: Крос (мъже)
07.30 “Олимпийска закуска”
07.40 Зимна Олимпиада, Бързо пързаляне с кънки: 500 м (мъже)
08.15 “Олимпийска закуска”
08.25 Зимна Олимпиада, Ски-бягане: 15 км (мъже)
09.15 “Олимпийска закуска”
09.25 Зимна Олимпиада, Фигурно пързаляне: Спортни двойки (волна програма)
11.00 Зимна Олимпиада, Ски-бягане: 10 км (жени)
12.00 Зимна Олимпиада, Ски-бягане: 15 км (мъже)
13.00 Зимна Олимпиада: Обзор на деня
13.30 Зимна Олимпиада, Фигурно пързаляне: Спортни двойки (волна програма)
15.00 Зимна Олимпиада, Ски-бягане: 10 км (жени)
16.00 Зимна Олимпиада: Обзор на деня
16.30 Зимна Олимпиада, Ски-бягане: 15 км (мъже)
17.30 Зимна Олимпиада, Фигурно пързаляне: Спортни двойки (волна програма)
19.00 Зимна Олимпиада: Обзор на деня
19.30 Зимна Олимпиада: Преди началото на деня
20.00 Зимна Олимпиада, Ски-алпийски дисциплини: Спускане за комбинация (мъже), пряко
20.30 Зимна Олимпиада, Биатлон: Преследване (жени), пряко
21.30 Зимна Олимпиада, Ски-бягане: 15 км (мъже)
22.15 Зимна Олимпиада, Сноуборд: Крос (жени), пряко
22.45 Зимна Олимпиада, Биатлон: Преследване (мъже), пряко
23.30 Зимна Олимпиада, Ски-алпийски дисциплини: Слалом за комбинация (мъже), пряко
00.30 Зимна Олимпиада, Бързо пързаляне с кънки: 500 м (жени), пряко
02.00 Зимна Олимпиада, Спускане с шейни: Жени (четвърти манш)
02.30 Зимна Олимпиада, Фигурно пързаляне: Мъже (кратка програма), пряко
Сряда, 17 февруари
04.00 Зимна Олимпиада, Фигурно пързаляне: Мъже (кратка програма), пряко
06.45 Зимна Олимпиада, Хокей на лед: Русия – Латвия, пряко
09.15 “Олимпийска закуска”
09.25 Зимна Олимпиада, Фигурно пързаляне: Мъже (кратка програма)
11.00 Зимна Олимпиада, Биатлон: Преследване (жени)
11.30 Зимна Олимпиада, Биатлон: Преследване (мъже)
12.00 Зимна Олимпиада, Ски-алпийски дисциплини: Слалом за комбинация (мъже)
13.00 Зимна Олимпиада: Обзор на деня
13.30 Зимна Олимпиада, Биатлон: Преследване (жени)
14.00 Зимна Олимпиада, Биатлон: Преследване (мъже)
14.45 Зимна Олимпиада, Ски-алпийски дисциплини: Слалом за комбинация (мъже)
16.00 Зимна Олимпиада: Обзор на деня
16.30 Зимна Олимпиада, Биатлон: Преследване (жени)
17.00 Зимна Олимпиада, Биатлон: Преследване (мъже)
17.30 Зимна Олимпиада, Фигурно пързаляне: Мъже (кратка програма)
19.00 Зимна Олимпиада: Обзор на деня
19.30 Зимна Олимпиада: Преди началото на деня
20.00 Зимна Олимпиада, Ски-бягане: Спринт (квалификации), пряко
21.00 Зимна Олимпиада, Ски-алпийски дисциплини: Спускане (жени), пряко
22.30 Зимна Олимпиада, Ски-бягане: Спринт, пряко
00.00 Зимна Олимпиада, Фигурно пързаляне: Мъже (кратка програма)
01.30 Зимна Олимпиада, Ски-алпийски дисциплини: Спускане (жени)
02.00 Зимна Олимпиада, Бързо пързаляне с кънки: 1000 м (мъже), пряко
Четвъртък, 18 февруари
02.30 Зимна Олимпиада, Шорттрек: 500 м (жени), пряко
05.15 Зимна Олимпиада, Сноуборд: Халфпайп (мъже), пряко
06.15 Зимна Олимпиада, Спускане с шейни: Двойки (втори манш)
07.00 Зимна Олимпиада, Хокей на лед: Чехия – Словакия, пряко
09.15 “Олимпийска закуска”
09.25 Зимна Олимпиада, Ски-алпийски дисциплини: Спускане (жени)
11.00 Зимна Олимпиада, Хокей на лед: Чехия – Словакия
12.00 Зимна Олимпиада, Ски-бягане: Спринт
13.00 Зимна Олимпиада: Обзор на деня
13.30 Зимна Олимпиада, Бързо пързаляне с кънки: 1000 м (мъже)
14.00 Зимна Олимпиада, Ски-алпийски дисциплини: Спускане (жени)
15.00 Зимна Олимпиада, Ски-бягане: Спринт
16.00 Зимна Олимпиада: Обзор на деня
16.30 Зимна Олимпиада, Бързо пързаляне с кънки: 1000 м (мъже)
17.00 Зимна Олимпиада, Ски-алпийски дисциплини: Спускане (жени)
18.00 Зимна Олимпиада, Ски-бягане: Спринт
19.00 Зимна Олимпиада: Обзор на деня
19.30 Зимна Олимпиада: Преди началото на деня
20.00 Зимна Олимпиада, Биатлон: 15 км (жени), пряко
21.45 Зимна Олимпиада, Ски-бягане: Спринт
23.00 Зимна Олимпиада, Биатлон: 20 км (мъже), пряко
00.45 Зимна Олимпиада, Бързо пързаляне с кънки: 1000 м (жени)
01.45 Зимна Олимпиада, Биатлон: 15 км (жени)
02.45 Зимна Олимпиада, Сноуборд: Халфпайп (жени), пряко
03.00 Зимна Олимпиада, Фигурно пързаляне: Мъже (волна програма), пряко
Петък, 19 февруари
05.00 Зимна Олимпиада, Сноуборд: Халфпайп (жени), пряко
05.15 Зимна Олимпиада, Фигурно пързаляне: Мъже (волна програма), пряко
07.00 Зимна Олимпиада, Хокей на лед: Словакия – Русия, пряко
09.15 “Олимпийска закуска”
09.25 Зимна Олимпиада, Фигурно пързаляне: Мъже (волна програма)
11.00 Зимна Олимпиада, Биатлон: 15 км (жени)
12.00 Зимна Олимпиада, Биатлон: 20 км (мъже)
13.00 Зимна Олимпиада: Обзор на деня
13.30 Зимна Олимпиада, Фигурно пързаляне: Мъже (волна програма)
14.30 Зимна Олимпиада, Биатлон: 15 км (жени)
16.00 Зимна Олимпиада: Обзор на деня
16.30 Зимна Олимпиада, Биатлон: 20 км (мъже)
17.30 Зимна Олимпиада, Фигурно пързаляне: Мъже (волна програма)
18.30 Зимна Олимпиада, Ски-скокове: Голяма шанца (тренировка), пряко
19.15 Зимна Олимпиада: Обзор на деня
19.30 Зимна Олимпиада: Преди началото на деня
20.00 Зимна Олимпиада, Ски-скокове: Голяма шанца (квалификация), пряко
21.00 Зимна Олимпиада, Ски-бягане: Спринт
21.30 Зимна Олимпиада, Ски-алпийски дисциплини: Супер-Г (мъже), пряко
23.00 Зимна Олимпиада, Ски-бягане: Преследване (жени), пряко
00.00 Зимна Олимпиада, Ски-скокове: Голяма шанца (квалификация)
00.45 Зимна Олимпиада, Ски-алпийски дисциплини: Супер-Г (мъже)
01.30 Зимна Олимпиада, Фигурно пързаляне: Мъже (волна програма)
02.45 Зимна Олимпиада, Фигурно пързаляне: Танцови двойки (задължителна програма), пряко
Събота, 20 февруари
04.00 Зимна Олимпиада, Фигурно пързаляне: Танцови двойки (задължителна програма), пряко
06.15 Зимна Олимпиада: Скелетон
07.00 Зимна Олимпиада, Хокей на лед: Финландия – Германия, пряко
09.15 “Олимпийска закуска”
09.25 Зимна Олимпиада, Фигурно пързаляне: Танцови двойки (задължителна програма)
11.00 Зимна Олимпиада, Ски-бягане: Преследване (жени)
12.00 Зимна Олимпиада, Ски-алпийски дисциплини: Супер-Г (мъже)
13.00 Зимна Олимпиада: Обзор на деня
13.30 Зимна Олимпиада, Ски-бягане: Преследване (жени)
14.15 Зимна Олимпиада, Ски-алпийски дисциплини: Супер-Г (мъже)
15.15 Зимна Олимпиада, Ски-скокове: Голяма шанца (квалификация)
16.00 Зимна Олимпиада: Обзор на деня
16.30 Зимна Олимпиада, Ски-бягане: Преследване (жени)
17.00 Зимна Олимпиада, Ски-скокове: Голяма шанца (квалификация)
18.00 Зимна Олимпиада, Фигурно пързаляне: Танцови двойки (задължителна програма)
19.00 Зимна Олимпиада: Обзор на деня
19.30 Зимна Олимпиада: Преди началото на деня
20.00 Зимна Олимпиада, Ски-алпийски дисциплини: Супер-Г (жени), пряко
21.00 Зимна Олимпиада, Ски-скокове: Голяма шанца, пряко
23.15 Зимна Олимпиада, Ски-бягане: Преследване (мъже), пряко
01.00 Зимна Олимпиада, Ски-скокове: Голяма шанца
02.15 Зимна Олимпиада, Бързо пързаляне с кънки: 1500 м (мъже), пряко
Неделя, 21 февруари
04.15 Зимна Олимпиада, Бобслей: Двойки (втори манш), пряко
04.30 Зимна Олимпиада, Шорттрек: 1000 м (мъже), пряко
06.30 Зимна Олимпиада, Ски-скокове: Голяма шанца
07.00 Зимна Олимпиада, Хокей на лед: Германия – Беларус, пряко
09.15 “Олимпийска закуска”
09.25 Зимна Олимпиада, Ски-скокове: Голяма шанца
11.00 Зимна Олимпиада, Ски-алпийски дисциплини: Супер-Г (жени)
12.00 Зимна Олимпиада, Ски-бягане: Преследване (мъже)
13.00 Зимна Олимпиада: Обзор на деня
13.30 Зимна Олимпиада, Ски-скокове: Голяма шанца
14.15 Зимна Олимпиада, Ски-алпийски дисциплини: Супер-Г (жени)
15.00 Зимна Олимпиада, Ски-бягане: Преследване (мъже)
16.00 Зимна Олимпиада: Обзор на деня
16.30 Зимна Олимпиада, Ски-скокове: Голяма шанца
17.15 Зимна Олимпиада, Ски-алпийски дисциплини: Супер-Г (жени)
18.00 Зимна Олимпиада, Ски-бягане: Преследване (мъже)
19.00 Зимна Олимпиада: Обзор на деня
19.30 Зимна Олимпиада: Преди началото на деня
20.00 Зимна Олимпиада, Ски-алпийски дисциплини (мъже): Гигантски слалом (първи манш), пряко
20.45 Зимна Олимпиада, Биатлон: Масов старт (мъже), пряко
21.30 Зимна Олимпиада, Ски-бягане: Преследване (мъже)
23.00 Зимна Олимпиада, Биатлон: Масов старт (жени), пряко
23.45 Зимна Олимпиада, Ски-алпийски дисциплини (мъже): Гигантски слалом (втори манш), пряко
00.45 Зимна Олимпиада, Бобслей: Двойки (четвърти манш), пряко
01.45 Зимна Олимпиада, Бързо пързаляне с кънки: 1500 м (жени), пряко
02.30 Зимна Олимпиада, Фигурно пързаляне: Танцови двойки (оригинална програма), пряко
03.30 Зимна Олимпиада, Фрийстайл ски: Крос (мъже)
Понеделник, 22 февруари
04.00 Зимна Олимпиада, Фигурно пързаляне: Танцови двойки (оригинална програма), пряко
05.45 Зимна Олимпиада, Хокей на лед: Канада – САЩ
07.00 Зимна Олимпиада, Хокей на лед: Швеция – Финландия, пряко
09.15 “Олимпийска закуска”
09.25 Зимна Олимпиада, Фигурно пързаляне: Танцови двойки (оригинална програма)
11.00 Зимна Олимпиада, Биатлон: Масов старт (мъже)
11.30 Зимна Олимпиада, Биатлон: Масов старт (жени)
12.00 Зимна Олимпиада, Ски-алпийски дисциплини (мъже): Гигантски слалом (втори манш)
13.00 Зимна Олимпиада: Обзор на деня
13.30 Зимна Олимпиада, Хокей на лед: Швеция – Финландия
14.30 Зимна Олимпиада, Биатлон: Масов старт (мъже)
15.00 Зимна Олимпиада, Биатлон: Масов старт (жени)
15.30 Зимна Олимпиада, Ски-алпийски дисциплини (мъже): Гигантски слалом (втори манш)
16.00 Зимна Олимпиада: Обзор на деня
Петък, 12 февруари
18.30 Олимпийски новини
19.00 Зимна Олимпиада, Ски-скокове: Малка шанца (квалификация), пряко
21.00 Олимпийски новини
21.45 Зимна Олимпиада, Ски-алпийски дисциплини (мъже): Спускане (тренировка), пряко
23.45 Зимна Олимпиада, Ски-скокове: Малка шанца (квалификация)
00.45 Олимпийски новини
01.15 „Спорт с Виктория”
01.30 “Игри с послание”
02.00 Зимна Олимпиада, Ски-скокове: Малка шанца (квалификация)
03.00 Зимна Олимпиада, Ски-алпийски дисциплини (мъже): Спускане (тренировка)
Събота, 13 февруари
04.00 Зимна Олимпиада: Церемония по откриването, пряко
07.00 Зимна Олимпиада, Ски-скокове: Малка шанца (квалификация)
07.30 “Олимпийска закуска”
07.40 Зимна Олимпиада, Ски-алпийски дисциплини (мъже): Спускане (тренировка)
08.10 “Олимпийска закуска”
08.20 Зимна Олимпиада, Ски-скокове: Малка шанца (квалификация)
09.20 “Олимпийска закуска”
09.25 Зимна Олимпиада: Церемония по откриването
12.00 Зимна Олимпиада, Ски-скокове: Малка шанца (квалификация)
13.00 Зимна Олимпиада: Обзор на деня
13.30 Зимна Олимпиада: Церемония по откриването
16.00 Зимна Олимпиада: Обзор на деня
16.30 Зимна Олимпиада, Ски-алпийски дисциплини (мъже): Спускане (тренировка)
17.30 Зимна Олимпиада, Ски-скокове: Малка шанца (квалификация)
18.30 Зимна Олимпиада, Ски-скокове: Малка шанца (тренировка), пряко
19.00 Зимна Олимпиада: Преди началото на деня
19.30 Зимна Олимпиада, Ски-скокове: Малка шанца, пряко
21.30 Зимна Олимпиада, Ски-алпийски дисциплини: Спускане (мъже), пряко
23.00 Зимна Олимпиада, Биатлон: 7.5 км (жени), пряко
00.15 Зимна Олимпиада, Бързо пързаляне с кънки: 5000 м (мъже), пряко
00.30 Зимна Олимпиада, Ски-скокове: Малка шанца
02.00 Зимна Олимпиада, Биатлон: 7.5 км (жени)
03.00 Зимна Олимпиада, Шорттрек: 1500 м (мъже), пряко
Неделя, 14 февруари
05.30 Зимна Олимпиада, Фрийстайл ски: Бабуни, пряко
06.30 Зимна Олимпиада, Спускане с шейни: Мъже
07.30 “Олимпийска закуска”
07.40 Зимна Олимпиада, Ски-алпийски дисциплини: Спускане (мъже)
08.15 “Олимпийска закуска”
08.25 Зимна Олимпиада, Биатлон: 7.5 км (жени)
09.15 “Олимпийска закуска”
09.25 Зимна Олимпиада, Ски-скокове: Малка шанца
11.00 Зимна Олимпиада, Ски-алпийски дисциплини: Спускане (мъже)
12.00 Зимна Олимпиада, Биатлон: 7.5 км (жени)
13.00 Зимна Олимпиада: Обзор на деня
13.30 Зимна Олимпиада, Ски-скокове: Малка шанца
15.00 Зимна Олимпиада, Биатлон: 7.5 км (жени)
16.00 Зимна Олимпиада: Обзор на деня
16.30 Зимна Олимпиада, Ски-алпийски дисциплини: Спускане (мъже)
17.15 Зимна Олимпиада, Ски-скокове: Малка шанца
18.00 Зимна Олимпиада, Биатлон: 7.5 км (жени)
19.00 Зимна Олимпиада, Северна комбинация: Индивидуално, пряко
19.30 Зимна Олимпиада: Преди началото на деня
20.00 Зимна Олимпиада, Ски-алпийски дисциплини: Спускане за комбинация (жени), пряко
21.15 Зимна Олимпиада, Биатлон: 10 км (мъже), пряко
22.30 Зимна Олимпиада, Северна комбинация: Индивидуално
23.00 Зимна Олимпиада, Ски-алпийски дисциплини: Слалом за комбинация (жени), пряко
00.00 Зимна Олимпиада, Северна комбинация: Индивидуално, пряко
00.30 Зимна Олимпиада, Бързо пързаляне с кънки: 3000 м (жени), пряко
01.00 Зимна Олимпиада, Спускане с шейни: Мъже (четвърти манш), пряко
03.00 Зимна Олимпиада, Фигурно пързаляне: Спортни двойки (кратка програма), пряко
Понеделник, 15 февруари
04.45 Зимна Олимпиада, Фрийстайл ски: Бабуни
05.00 Зимна Олимпиада, Фигурно пързаляне: Спортни двойки (кратка програма), пряко
06.00 Зимна Олимпиада, Биатлон: 10 км (мъже)
07.30 “Олимпийска закуска”
07.40 Зимна Олимпиада, Северна комбинация: Индивидуално
08.15 “Олимпийска закуска”
08.25 Зимна Олимпиада, Ски-алпийски дисциплини: Слалом за комбинация (жени)
09.15 “Олимпийска закуска”
09.25 Зимна Олимпиада, Фигурно пързаляне: Спортни двойки (кратка програма)
11.00 Зимна Олимпиада, Ски-алпийски дисциплини: Слалом за комбинация (жени)
12.00 Зимна Олимпиада, Биатлон: 10 км (мъже)
13.00 Зимна Олимпиада: Обзор на деня
13.30 Зимна Олимпиада, Фигурно пързаляне: Спортни двойки (кратка програма)
14.30 Зимна Олимпиада, Северна комбинация: Индивидуално
15.00 Зимна Олимпиада, Ски-алпийски дисциплини: Слалом за комбинация (жени)
16.00 Зимна Олимпиада: Обзор на деня
16.30 Зимна Олимпиада, Северна комбинация: Индивидуално
17.00 Зимна Олимпиада, Биатлон: 10 км (мъже)
19.00 Зимна Олимпиада: Обзор на деня
19.30 Зимна Олимпиада: Преди началото на деня
20.00 Зимна Олимпиада, Ски-бягане: 10 км (жени), пряко
21.15 Зимна Олимпиада, Ски-алпийски дисциплини (жени): Спускане (тренировка), пряко
22.15 Зимна Олимпиада, Ски-бягане: 15 км (мъже), пряко
00.00 Зимна Олимпиада, Сноуборд: Крос (мъже), пряко
01.15 Зимна Олимпиада, Бързо пързаляне с кънки: 500 м (мъже), пряко
02.45 Зимна Олимпиада, Фигурно пързаляне: Спортни двойки (волна програма), пряко
03.30 Зимна Олимпиада, Бързо пързаляне с кънки: 500 м (мъже), пряко
Вторник, 16 февруари
04.45 Зимна Олимпиада, Фигурно пързаляне: Спортни двойки (волна програма), пряко
07.00 Зимна Олимпиада, Сноуборд: Крос (мъже)
07.30 “Олимпийска закуска”
07.40 Зимна Олимпиада, Бързо пързаляне с кънки: 500 м (мъже)
08.15 “Олимпийска закуска”
08.25 Зимна Олимпиада, Ски-бягане: 15 км (мъже)
09.15 “Олимпийска закуска”
09.25 Зимна Олимпиада, Фигурно пързаляне: Спортни двойки (волна програма)
11.00 Зимна Олимпиада, Ски-бягане: 10 км (жени)
12.00 Зимна Олимпиада, Ски-бягане: 15 км (мъже)
13.00 Зимна Олимпиада: Обзор на деня
13.30 Зимна Олимпиада, Фигурно пързаляне: Спортни двойки (волна програма)
15.00 Зимна Олимпиада, Ски-бягане: 10 км (жени)
16.00 Зимна Олимпиада: Обзор на деня
16.30 Зимна Олимпиада, Ски-бягане: 15 км (мъже)
17.30 Зимна Олимпиада, Фигурно пързаляне: Спортни двойки (волна програма)
19.00 Зимна Олимпиада: Обзор на деня
19.30 Зимна Олимпиада: Преди началото на деня
20.00 Зимна Олимпиада, Ски-алпийски дисциплини: Спускане за комбинация (мъже), пряко
20.30 Зимна Олимпиада, Биатлон: Преследване (жени), пряко
21.30 Зимна Олимпиада, Ски-бягане: 15 км (мъже)
22.15 Зимна Олимпиада, Сноуборд: Крос (жени), пряко
22.45 Зимна Олимпиада, Биатлон: Преследване (мъже), пряко
23.30 Зимна Олимпиада, Ски-алпийски дисциплини: Слалом за комбинация (мъже), пряко
00.30 Зимна Олимпиада, Бързо пързаляне с кънки: 500 м (жени), пряко
02.00 Зимна Олимпиада, Спускане с шейни: Жени (четвърти манш)
02.30 Зимна Олимпиада, Фигурно пързаляне: Мъже (кратка програма), пряко
Сряда, 17 февруари
04.00 Зимна Олимпиада, Фигурно пързаляне: Мъже (кратка програма), пряко
06.45 Зимна Олимпиада, Хокей на лед: Русия – Латвия, пряко
09.15 “Олимпийска закуска”
09.25 Зимна Олимпиада, Фигурно пързаляне: Мъже (кратка програма)
11.00 Зимна Олимпиада, Биатлон: Преследване (жени)
11.30 Зимна Олимпиада, Биатлон: Преследване (мъже)
12.00 Зимна Олимпиада, Ски-алпийски дисциплини: Слалом за комбинация (мъже)
13.00 Зимна Олимпиада: Обзор на деня
13.30 Зимна Олимпиада, Биатлон: Преследване (жени)
14.00 Зимна Олимпиада, Биатлон: Преследване (мъже)
14.45 Зимна Олимпиада, Ски-алпийски дисциплини: Слалом за комбинация (мъже)
16.00 Зимна Олимпиада: Обзор на деня
16.30 Зимна Олимпиада, Биатлон: Преследване (жени)
17.00 Зимна Олимпиада, Биатлон: Преследване (мъже)
17.30 Зимна Олимпиада, Фигурно пързаляне: Мъже (кратка програма)
19.00 Зимна Олимпиада: Обзор на деня
19.30 Зимна Олимпиада: Преди началото на деня
20.00 Зимна Олимпиада, Ски-бягане: Спринт (квалификации), пряко
21.00 Зимна Олимпиада, Ски-алпийски дисциплини: Спускане (жени), пряко
22.30 Зимна Олимпиада, Ски-бягане: Спринт, пряко
00.00 Зимна Олимпиада, Фигурно пързаляне: Мъже (кратка програма)
01.30 Зимна Олимпиада, Ски-алпийски дисциплини: Спускане (жени)
02.00 Зимна Олимпиада, Бързо пързаляне с кънки: 1000 м (мъже), пряко
Четвъртък, 18 февруари
02.30 Зимна Олимпиада, Шорттрек: 500 м (жени), пряко
05.15 Зимна Олимпиада, Сноуборд: Халфпайп (мъже), пряко
06.15 Зимна Олимпиада, Спускане с шейни: Двойки (втори манш)
07.00 Зимна Олимпиада, Хокей на лед: Чехия – Словакия, пряко
09.15 “Олимпийска закуска”
09.25 Зимна Олимпиада, Ски-алпийски дисциплини: Спускане (жени)
11.00 Зимна Олимпиада, Хокей на лед: Чехия – Словакия
12.00 Зимна Олимпиада, Ски-бягане: Спринт
13.00 Зимна Олимпиада: Обзор на деня
13.30 Зимна Олимпиада, Бързо пързаляне с кънки: 1000 м (мъже)
14.00 Зимна Олимпиада, Ски-алпийски дисциплини: Спускане (жени)
15.00 Зимна Олимпиада, Ски-бягане: Спринт
16.00 Зимна Олимпиада: Обзор на деня
16.30 Зимна Олимпиада, Бързо пързаляне с кънки: 1000 м (мъже)
17.00 Зимна Олимпиада, Ски-алпийски дисциплини: Спускане (жени)
18.00 Зимна Олимпиада, Ски-бягане: Спринт
19.00 Зимна Олимпиада: Обзор на деня
19.30 Зимна Олимпиада: Преди началото на деня
20.00 Зимна Олимпиада, Биатлон: 15 км (жени), пряко
21.45 Зимна Олимпиада, Ски-бягане: Спринт
23.00 Зимна Олимпиада, Биатлон: 20 км (мъже), пряко
00.45 Зимна Олимпиада, Бързо пързаляне с кънки: 1000 м (жени)
01.45 Зимна Олимпиада, Биатлон: 15 км (жени)
02.45 Зимна Олимпиада, Сноуборд: Халфпайп (жени), пряко
03.00 Зимна Олимпиада, Фигурно пързаляне: Мъже (волна програма), пряко
Петък, 19 февруари
05.00 Зимна Олимпиада, Сноуборд: Халфпайп (жени), пряко
05.15 Зимна Олимпиада, Фигурно пързаляне: Мъже (волна програма), пряко
07.00 Зимна Олимпиада, Хокей на лед: Словакия – Русия, пряко
09.15 “Олимпийска закуска”
09.25 Зимна Олимпиада, Фигурно пързаляне: Мъже (волна програма)
11.00 Зимна Олимпиада, Биатлон: 15 км (жени)
12.00 Зимна Олимпиада, Биатлон: 20 км (мъже)
13.00 Зимна Олимпиада: Обзор на деня
13.30 Зимна Олимпиада, Фигурно пързаляне: Мъже (волна програма)
14.30 Зимна Олимпиада, Биатлон: 15 км (жени)
16.00 Зимна Олимпиада: Обзор на деня
16.30 Зимна Олимпиада, Биатлон: 20 км (мъже)
17.30 Зимна Олимпиада, Фигурно пързаляне: Мъже (волна програма)
18.30 Зимна Олимпиада, Ски-скокове: Голяма шанца (тренировка), пряко
19.15 Зимна Олимпиада: Обзор на деня
19.30 Зимна Олимпиада: Преди началото на деня
20.00 Зимна Олимпиада, Ски-скокове: Голяма шанца (квалификация), пряко
21.00 Зимна Олимпиада, Ски-бягане: Спринт
21.30 Зимна Олимпиада, Ски-алпийски дисциплини: Супер-Г (мъже), пряко
23.00 Зимна Олимпиада, Ски-бягане: Преследване (жени), пряко
00.00 Зимна Олимпиада, Ски-скокове: Голяма шанца (квалификация)
00.45 Зимна Олимпиада, Ски-алпийски дисциплини: Супер-Г (мъже)
01.30 Зимна Олимпиада, Фигурно пързаляне: Мъже (волна програма)
02.45 Зимна Олимпиада, Фигурно пързаляне: Танцови двойки (задължителна програма), пряко
Събота, 20 февруари
04.00 Зимна Олимпиада, Фигурно пързаляне: Танцови двойки (задължителна програма), пряко
06.15 Зимна Олимпиада: Скелетон
07.00 Зимна Олимпиада, Хокей на лед: Финландия – Германия, пряко
09.15 “Олимпийска закуска”
09.25 Зимна Олимпиада, Фигурно пързаляне: Танцови двойки (задължителна програма)
11.00 Зимна Олимпиада, Ски-бягане: Преследване (жени)
12.00 Зимна Олимпиада, Ски-алпийски дисциплини: Супер-Г (мъже)
13.00 Зимна Олимпиада: Обзор на деня
13.30 Зимна Олимпиада, Ски-бягане: Преследване (жени)
14.15 Зимна Олимпиада, Ски-алпийски дисциплини: Супер-Г (мъже)
15.15 Зимна Олимпиада, Ски-скокове: Голяма шанца (квалификация)
16.00 Зимна Олимпиада: Обзор на деня
16.30 Зимна Олимпиада, Ски-бягане: Преследване (жени)
17.00 Зимна Олимпиада, Ски-скокове: Голяма шанца (квалификация)
18.00 Зимна Олимпиада, Фигурно пързаляне: Танцови двойки (задължителна програма)
19.00 Зимна Олимпиада: Обзор на деня
19.30 Зимна Олимпиада: Преди началото на деня
20.00 Зимна Олимпиада, Ски-алпийски дисциплини: Супер-Г (жени), пряко
21.00 Зимна Олимпиада, Ски-скокове: Голяма шанца, пряко
23.15 Зимна Олимпиада, Ски-бягане: Преследване (мъже), пряко
01.00 Зимна Олимпиада, Ски-скокове: Голяма шанца
02.15 Зимна Олимпиада, Бързо пързаляне с кънки: 1500 м (мъже), пряко
Неделя, 21 февруари
04.15 Зимна Олимпиада, Бобслей: Двойки (втори манш), пряко
04.30 Зимна Олимпиада, Шорттрек: 1000 м (мъже), пряко
06.30 Зимна Олимпиада, Ски-скокове: Голяма шанца
07.00 Зимна Олимпиада, Хокей на лед: Германия – Беларус, пряко
09.15 “Олимпийска закуска”
09.25 Зимна Олимпиада, Ски-скокове: Голяма шанца
11.00 Зимна Олимпиада, Ски-алпийски дисциплини: Супер-Г (жени)
12.00 Зимна Олимпиада, Ски-бягане: Преследване (мъже)
13.00 Зимна Олимпиада: Обзор на деня
13.30 Зимна Олимпиада, Ски-скокове: Голяма шанца
14.15 Зимна Олимпиада, Ски-алпийски дисциплини: Супер-Г (жени)
15.00 Зимна Олимпиада, Ски-бягане: Преследване (мъже)
16.00 Зимна Олимпиада: Обзор на деня
16.30 Зимна Олимпиада, Ски-скокове: Голяма шанца
17.15 Зимна Олимпиада, Ски-алпийски дисциплини: Супер-Г (жени)
18.00 Зимна Олимпиада, Ски-бягане: Преследване (мъже)
19.00 Зимна Олимпиада: Обзор на деня
19.30 Зимна Олимпиада: Преди началото на деня
20.00 Зимна Олимпиада, Ски-алпийски дисциплини (мъже): Гигантски слалом (първи манш), пряко
20.45 Зимна Олимпиада, Биатлон: Масов старт (мъже), пряко
21.30 Зимна Олимпиада, Ски-бягане: Преследване (мъже)
23.00 Зимна Олимпиада, Биатлон: Масов старт (жени), пряко
23.45 Зимна Олимпиада, Ски-алпийски дисциплини (мъже): Гигантски слалом (втори манш), пряко
00.45 Зимна Олимпиада, Бобслей: Двойки (четвърти манш), пряко
01.45 Зимна Олимпиада, Бързо пързаляне с кънки: 1500 м (жени), пряко
02.30 Зимна Олимпиада, Фигурно пързаляне: Танцови двойки (оригинална програма), пряко
03.30 Зимна Олимпиада, Фрийстайл ски: Крос (мъже)
Понеделник, 22 февруари
04.00 Зимна Олимпиада, Фигурно пързаляне: Танцови двойки (оригинална програма), пряко
05.45 Зимна Олимпиада, Хокей на лед: Канада – САЩ
07.00 Зимна Олимпиада, Хокей на лед: Швеция – Финландия, пряко
09.15 “Олимпийска закуска”
09.25 Зимна Олимпиада, Фигурно пързаляне: Танцови двойки (оригинална програма)
11.00 Зимна Олимпиада, Биатлон: Масов старт (мъже)
11.30 Зимна Олимпиада, Биатлон: Масов старт (жени)
12.00 Зимна Олимпиада, Ски-алпийски дисциплини (мъже): Гигантски слалом (втори манш)
13.00 Зимна Олимпиада: Обзор на деня
13.30 Зимна Олимпиада, Хокей на лед: Швеция – Финландия
14.30 Зимна Олимпиада, Биатлон: Масов старт (мъже)
15.00 Зимна Олимпиада, Биатлон: Масов старт (жени)
15.30 Зимна Олимпиада, Ски-алпийски дисциплини (мъже): Гигантски слалом (втори манш)
16.00 Зимна Олимпиада: Обзор на деня
Следващ постинг
Предишен постинг
Няма коментари
Търсене